top of page

Kocaeli Baxi Kombi Servisi
Türkiye'nin iklimlendirme devi Baymak, piyasaya sürdüğü farklı kombi modelleriyle de ön plana çıkar. Bu modellerden bir tanesi olan Baxi de sıklıkla tercih ediliyor. Baxi kombi modelleri tasarımından teknik donanımına kadar her yönüyle takdiri hak ediyor. Sıcak su temini ve ısınma sistemlerini bir arada sunan, günün her saati aktif ve yoğun bir şekilde kullanılan kombiler; zaman zaman arızalansa da yetkili servisler tarafından rahatlıkla tamir edilebiliyor. Kocaeli Baxi Kombi Servisi de Baymak'ın Baxi kombilerinin tamirinde ve bakımında hizmet veriyor.
Kocaeli Baxi Kombi Tamiri
Kocaeli Baxi Kombi Servisi, Baxi kombilerin tamirinin yanı sıra bakımını ve satışını da gerçekleştiriyor. Kombi Tamiri ve Kombi Servisi hizmetlerini 2004 yılından beri aynı başarıyla ve istikrarla sürdüren Kocaeli Kombi Servisi, müşterilerinin tamamını memnun ediyor.
Kocaeli Baxi Kombi Servisinde Güvenirlik
Güvenirlik, Kocaeli Baxi Kombi Servisi'ni en iyi tanımlayan kelimelerden bir tanesi oluyor. Tamir, servis ve satış İşlemlerinin tamamını yasal yollarla ve fatura dahilinde yapan servis, güvenirliğini bu şekilde de kanıtlıyor. Satışını yaptığı kombi modellerinde sunduğu çeşitlilikten servis garantisi vermesine kadar her yönüyle bütüncül bir faaliyet gösteren servis, Kocaeli'nin merkezinde yer alıyor.

boiler-repair-Stubbington-1024x683.jpeg

Kocaeli Baxi Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Kocaeli Baxi Kombi Servisi fiyatlandırmada da avantaj sunuyor zira kombi servis ücreti konusunda da müşterilerin yüzü gülüyor. Kombi servis fiyatları için net bir fiyat aralığı bulunmuyor. Kombinin modeli ile arızanın tipine, cihazın yerine ve boyutuna bağlı olarak servis fiyatı artıp azalabiliyor. Servis, tamir, bakım ve satış işlemleri hakkında bilgi almak ya da direkt olarak tamir talep etmek için servis kaydı oluşturmak yetiyor. İnternet sitemizde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde ilgili uzmanlarımız size dönüş sağlıyor. Ayrıca dileyenler, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden de bize ulaşabiliyor.

bottom of page